List intencyjny

Szanowni Państwo,

Z największą przyjemnością, już po raz siódmy, zapraszam do Poznania na konferencję Forum Neurologii Dziecięcej. Tegorocznym tematem przewodnim naszego spotkania są SUKCESY W NEUROLOGII DZIECIĘCEJ.

Proponuję Państwu ciekawe spotkanie naukowe, którego głównymi zagadnieniami będą diagnostyka i leczenie stanów napadowych u dzieci, choroby demielinizacyjne, rytmy okołodobowe, a także niezwykle praktyczna i ciekawa kazuistyka w neurologii dziecięcej.

Myślę, iż atmosfera miejsca oraz sprzyjający obradom klimat pięknego miasta Poznania pozwoli nam skoncentrować się na trudnych, ale ciekawych zagadnieniach współczesnej neurologii dziecięcej, a także skłoni uczestników do szerokiej dyskusji podczas sesji i w kuluarach.

Swoim doświadczeniem podzielą się z nami najlepsi specjaliści zajmujący się leczeniem zaburzeń neurologicznych u dzieci. Swój udział zapowiedziało wielu ekspertów, których ogromna wiedza i doświadczenie z pewnością przyczynią się do wielu ciekawych dyskusji, często kontrowersyjnych, wzbogacających przygotowany dla Państwa atrakcyjny program.

Zachęcam gorąco Szanowne Koleżanki i Kolegów do wzięcia udziału w naszym kolejnym spotkaniu!

 

prof. dr hab. n. med. Barbara Steinborn

Przewodnicząca Komitetu Naukowego Konferencji